Operacioni ‘Flakë në det’, GJKKO cakton masën ‘Arrest me burg’ për 6 të arrestuarit, u kapën duke trafikuar drogë

Gjykata e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit te Organizuar ka caktuar masat e sigurimit ‘Arrest me burg’ për 6 të arrestuarit në kuadrin e operacionit “Flakë në det”.

Lajmi konfirmohet për BalkanWeb nga gazetarja Klodiana Lala.

Ne burg janë lënë Arlind Ismailukaj, 47 vjeç, banues në Tiranë:

Armando Mema, 37 vjeç, banues në Tiranë;

Nerim Çela, 40 vjeç, banues në Fushë Kuqe, Laç;

Besnik Brokeri, 51 vjeç, banues në Vlorë;

Kyrylo Ponomarenko, 39 vjeç, banues në Ukrainë;

Kostiantyn Biellon, 44 vjeç, banues në Ukrainë.

Arlin Ismailukes ish-policit ne kroskotin e makines i kane gjetur 10 mije euro.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts