Site icon Bota Sot News

Operacioni i gjerë i SPAK, në pranga edhe oficerja e drejtorisë së kufirit (emri)

Midis të arrestuarve në kuadër të operacionit të gjerë të Prokurorisë së Posaçme, është edhe një zyrtare e Policisë së Shtetit.

Në pranga ka përfunduar Jonida Babameto, oficere e drejtorisë së kufirit dhe migracionit.

SPAK ka lëshuar 11 urdhër arreste, ndërsa mbi të akuzuarit rëndojnë një sërë veprash penale.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love
Exit mobile version