Operacioni ndërkombëtar me 26 të arrestuar, Balla përgëzon policinë dhe SPAK

operacioni nderkombetar me 26 te arrestuar balla pergezon policine dhe spak
operacioni nderkombetar me 26 te arrestuar balla pergezon policine dhe spak

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla ka reaguar në lidhje me arrestimin e 26 personave, mes tyre 4 punonjës policie.
Përmes një reagimi, Balla thekson se është goditur një rrjet ndërkombëtar trafiku.

“???????? Përgëzime Departamentit të Policisë Kriminale në Policinë e Shtetit dhe prokurorëve të SPAK, falë hetimit profesional të të cilëve është goditur një rrjet ndërkombëtar trafikimi. Janë 26 persona të arrestuar, mes tyre edhe 4 punonjës policie; mbi 1 milionë Euro (cash) armë zjarri, 13 automjete dhe sasi lëndë narkotike????”, thuhet në reagimin e Ballës.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts