Opozita në Kosovë “sulm” Kurtit: Po thellohet varfëria në Kosovë. Kryeministri ka harruar qytetarët për dialogun

Shefi i Grupit Parlamentar të partisë opozitare në Kosovë, AAK, Besnik Tahiri, ka kritikuar sot qeverinë, duke thënë se po bën eksperimente me vendin. Sipas tij, në këtë fazë në secilin sektor pasiguria është e madhe dhe se kryeministri po merret me dialogun më shumë se me çdo gjë tjetër. “Do të adresojmë disa çështje, […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts