Opozita protestë në Kuvend/ Zgjati vetëm 17 minuta, Nikolla mbyll seancën plenare

opozita proteste ne kuvend zgjati vetem 17 minuta nikolla mbyll seancen plenare
opozita proteste ne kuvend zgjati vetem 17 minuta nikolla mbyll seancen plenare

Kjo seancë plenare zgjati vetëm 17 minuta. Pas tensioneve dhe kaosit në sallën e Kuvendit, ku opozitarët protestuan, kryeparlamentarja Lindita Nikolla njoftoi mbylljen e seancës. Ajo theksoi se seanca e radhës do të njoftohet ditë tjetër.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts