Orë vendimtare për yllin e Laçit, pranë transferimit te kampionët e Moldavisë
Fantazisti i Laçit, Regi Lushkja, me shumë mundësi do të firmosë me klubin kampion të Moldavisë, Sherif Tiraspol.

REGI LUSHKJA

Edhe pse klubi kurbinas që disponon kartonin e lojtarit nuk ka thënë ende fjalën e fundit për të konkretizuar shitjen e kavajasit, gjasat janë që transferimi të mbyllet për 350 mijë euro dhe një përqindje të vogël të kartonit që do të mbajë Laçi.

Ditët në vijim janë vendimtare për mesfushorin.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.