Orët e fundit si kryeministër, Avdullah Hoti shkon në punë: Edhe sot si çdo ditë tjetër

KOSOVA

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Avdullah Hoti është paraqitur në punë ditën e sotme e cila do të jetë edhe e fundit për të.

Me votimin nga Kuvendi të Albin Kurtit si kryeministër i Kosovës, është vetëm çështje orësh tashmë që Hoti t’i dorëzojë detyrën.

I pyetur nga mediat se si ndihej sot Hoti, ai është përgjigjur se edhe sot është si çdo ditë tjetër.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.