Organizata rinore “GUXO” padit sot në SPAK Partinë Socialiste: Përhapi të dhënat personale tek patronazhistët
Tre muaj pas zgjedhjeve të 25 prillit, Partia Socialiste është paditur në SPAK nga organizata rinore Guxo.

spak

162 qytetarë të Qarkut të Tiranës, përfaqësuar nga organizata rinore GUXO, do paditin në SPAK, Partinë Socialiste dhe drejtuesit e saj për mbledhjen, përpunimin dhe përhapjen e paligjshme tek patronazhistët të dhënave të tyre personale.

Depozitimi i padisë pritet të bëhet në orën 13:30 në SPAK.

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.