Organizator i sulmit ndaj policisë së Kosovës, kush është Milan Radoiçiç, nënkryetar i Listës Serbe (Profili i errët)

Në Shtetet e Bashkuara te Amerikës i sanksionuar, në Kosovë i kërkuar, ndërsa në Beograd njihet si mbrojtësi me i forte i serbëve në veri të Kosovës. Ky është profili i Milan Radoiçiç, serb i lindur në Gjakovë, aktualisht nënkryetari i Listës Serbe, që akuzohet nga autoritetet e Kosovës, si organizator dhe pjesëmarrës i sulmit […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts