Oriola Marashi dhe Eros Grezda i japin fund fejesës? Detaji që ngre dyshimet për krisjen e çiftit

Modelja Oriola Marashi dhe futbollisti i Kombëtares Eros Grezda, një ndër çiftet më të komentuar të showbizz-it, duket se nuk po jetojnë çastet më të bukura.

Dyshimet për një krisje të mundshme të marrëdhënies të tyre lindën pasi ata nuk e ndjekin më njeri-tjetrin në rrjetet sociale.

Por ajo që vihet re në profilin e Oriolës është fakti se ajo vijon të mbajë fotot që ka postuar në kohën kur është fejuar me Erosin, rreth muajit qershor 2020.

Pas fejesës ata u vendosën në Kroaci për të bashkëjetuar dhe vendimi për t’u fejuar erdhi pas muajve të karantinës, që i kaluan bashkë në shtëpinë e futbollistit 25-vjeçar.


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *