Pa Ikardin në krah, Vanda Nara po shijon pushimet “single”
Vanda Nara është një ndër femrat më të ndjekura në rrjetet sociale dhe shpeshherë në qendër të vëmendjes jo vetëm për rolin e saj që ka si agjente e partnerit Mauro Ikardi, por dhe për postimet tejet provokuese që bën.

pjimage (1)

Ditët e fundit Nara po shijon plazhet e Italisë, nga ku nuk ka ngurruar të postojë foto seksi në rrjetet e saj sociale.

Vanda22

Fotot e Vanda Narës me bikini kanë marrë vëmendje në media, jo vetëm për pozat provokuese, por dhe për faktin që partneri i saj, Mauro Ikardi, nuk është në asnjërën prej tyre.

vanda3 vanda hot VANDA vanda5 vanda6 Vanda3 vandaa

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.