“Pa u farue djem e çika, jo nuk ndahet Mitrovica”/ Me flamurin kuq e zi dhe simbolin e shqiponjës, qytetarët mblidhen tek ura e Ibrit, policia rrethon zonën (VIDEO)

Qytetarë të shumtë janë bërë bashkë dhe kanë marshuar në urën e Ibrit në Mitrovicë. Pavarësisht thirrjes së Policisë së Kosovës për të mos rënë pre e thirrjes që është bërë në rrjete sociale për të protestuar në veri të Kosovës, shqiptarë e Kosovës janë bërë bashkë për të shprehur pakënaqësitë e tyre rreth kësaj […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sotwww.botasot.al

Spread the love

Similar Posts