“Pa UÇK-në Kosova do ishte provincë serbe”, Hila: Ndërkombëtarët, të bezdisur! Kurti s’pranon të imponohet nga ca banditë që ndizen sa herë dëshiron Beogradi

Në pjesën e parë të emisionit “Open” mbrëmjen e sotme po diskutohet në lidhje me tensionet në veri të Kosovës. Analisti Dritan Hila ka deklaruar së reagimet e ardhura nga ndërkombëtarët, kryesisht ato të SHBA dhe Sekretarit Blinken, tregojnë një bezdi në një kohë që vëmendja e NATO-s është e përqendruar në luftën në Ukrainë. […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sotwww.botasot.al

Spread the love

Similar Posts