“Paç fat”, Trump këshillon Biden: Mos bjer në gjumë gjatë takimit, përshëndete ngrohtësisht Putinin nga ana ime

Ish-Presidenti i SHBA, Donald Trump i ka dhënë një këshillë pasuesit të tij Joe Biden për takimin në Gjenevë më Vladimir Putin

Në një deklaratë, Trump i uron Bidenit fat në takim teksa e këshillon që mos bjerë në gjumë gjatë ballafaqimit me Putin,

Po ashtu ai kërkon ti përcjellë Putinit përshëndetjen e tij të ngrohtë.

“Fat i mbarë për Biden në marrëdhëniet me Presidentin Putin – mos bini në gjumë gjatë takimit dhe ju lutemi jepni konsideratën time më të ngrohtë!-” Tha Trump në një deklaratë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.