Pacienti me koronavirus filmohet duke dalë nga dritarja e Repartit Infektiv në Gostivar

Prapa Repartit Infektiv në Gostivar është filmuar një person, duke dalë nga dritarja e dhomës. Për ngjarjen në fjalë ende nuk ka ndonjë të dhënë nga spitali ose nga policia.

Po ashtu që nga fillimi i pandemisë, pas Repartit Infektiv qëndrojnë dhjetëra familjarë të pacientëve, të cilët mund të jenë bartës potencial të virusit.

Ndryshe, pas Shkupit, Gostivari dhe Tetova janë qytetet me më së shumti të infektuar.

Që nga fillimi i pandemisë në Gostivar janë regjistuar 7.503 raste me coronavirus, ndërsa momentalisht ka 1.394 raste aktive.

Për videon mund ta shihni KËTU.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.