Pagoi vrasës me pagesë për ekzekutimin e bashkëshortes, del nesër para gjykatës ish-këshilltari i Pacollit

Pagoi vrasës me pagesë për ekzekutimin e bashkëshortes, del nesër para gjykatës ish-këshilltari i Pacollit

Ditën e nesërme, në orën 9:30 në Gjykatën Themelore në Prishtinë, në departamentin për Krime të Rënda, pritet që të dalin Naim Murseli dhe dy personat e tjerë, tashmë të arrestuar nën dyshimin për vrasjen e Liridona Musliut. Kështu ka bërë të ditur për Nacionalen zëdhënësja e Gjykatës Themelore, Mirlinda Gashi. Naim Murseli dyshohet se […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts