Pak orë nga mbledhja e Kryesisë, Basha: Qëllimi ynë t’u ofrojmë shqiptarëve alternativë për qeverisjen e tyre!

pak ore nga mbledhja e kryesise basha qellimi yne tu ofrojme shqiptareve alternative per qeverisjen e tyre

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është shprehur se qëllimi i vetëm i PD, është që t’u afrojë shqiptarëve një alternativë për qeverisjen, zgjidhje për problemet, por gjithashtu edhe vizion për të ardhmen e tyre.

“Arsyeja pse ekzistojmë si forcë politike është që t’ju shërbejmë njerëzve, jo vetes tonë! Qëllimi i ekzistencës sonë është që t’ju ofrojmë shqiptarëve alternativë për qeverisjen e tyre, zgjidhje për problemet e tyre, rrugëdalje për hallet e tyre, vizion për të ardhmen e tyre.

Ky do të jenë udhërrëfyesi në rrugën e re që nisim sëbashku”, shkruan Basha në reagimin e tij në Facebook.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts