Pala e Berishës s’kërkoi zyrtarisht përjashtimin e Irena Gjokës, reagojnë avokatët e ish-kryeministrit: GJKKO nuk na vuri në dispozicion vendimin e premtuar

pala e berishes skerkoi zyrtarisht perjashtimin e irena gjokes reagojne avokatet e ish kryeministrit gjkko nuk na vuri ne dispozicion vendimin e premtuar
pala e berishes skerkoi zyrtarisht perjashtimin e irena gjokes reagojne avokatet e ish kryeministrit gjkko nuk na vuri ne dispozicion vendimin e premtuar

“GJKKO të informojë, se cila është arsyeja qe deri ne orarin zyrtar nuk vuri ne dispozicion vendimin e papranueshmërisë se kërkesës për përjashtimin e gjyqtares Irena Gjoka sikurse i’u premtua avokateve zyrtarisht dhe verbalisht”, u shprehën ata në reagimin e tyre.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts