Pallati u përfshi nga flakët, riaktivizohet vatra e zjarrit në qendrën tregtare në Lushnje

pallati u perfshi nga flaket riaktivizohet vatra e zjarrit ne qendren tregtare ne lushnje
pallati u perfshi nga flaket riaktivizohet vatra e zjarrit ne qendren tregtare ne lushnje

Zjarri është riaktivizuar në qendrën tregtare “Metropol” në qytetin e Lushnjes mbrëmjen e sotme.

Gazetari Igli Çelmeta ka zbuluar për BalkanWeb se një vatër në katin e fundit të pallatit 12-katësh është aktivizuar sërish.

Vijon…

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts