Pamje apokaliptike, momenti kur qendra tregtare në Nju Jork goditet nga rrufeja (VIDEO)

Nju Jorku është duke u përballur me kushte të vështira atmosferike.

Stuhi të shumta kanë e shi të furishme kanë prekur vendin këto ditë.

Në një video të bërë virale në rrjet, shihet se si rrufeja godet qendrën tregtare One World.

Pamjet duken apokaliptike dhe mjaft të frikshme. Ndërkohë që edhe Tennessee është goditur nga përmbytje të shumta.

Deri më tani atje janë regjistruar 22 të vdekur dhe dhjetëra të zhdukur.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

(BalkanWeb)

PĂ«r t’u bĂ«rĂ« pjesĂ« e grupit “Balkanweb” mjafton tĂ« klikoni: Join Group dhe kĂ«rkesa do t’ju aprovohet menjĂ«herĂ«. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.