Pamje apokaliptike në Jerusalem, hapet papritur gropa në mes të rrugës, “gëlltit” tre makina (VIDEO)

Një gropë e madhe është krijuar në parkingun e një spitali në Jerusalem.

Mediat e huaja shkruajnë se si pasojë, tre makina kanë rënë brenda.

Besohet se gropa është shkaktuar nga një tunel autostrade, që është duke u hapur aty pranë. Fatmirësisht, nga ky incident nuk ka pasur të lënduar, ndërsa pamje të shumta tregojnë makinat teksa “gëlltiten” nga gropa.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni pamjet.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.