Pamje dramatike/ E zuri poshtë tarraca e banesës, shihni përpjekjet për të nxjerrë nga rrënojat të riun

Pamjet që shihni tregojnë banesën e shembur në Qerret të Durrësit, dhe forcat e zjarrfikëses që tentojnë të shpëtojnë një të ri nën rrënoja. Ngjarja ndodhi në Katund i Ri.

Mësohet se tarraca e banesës u shemb dhe zuri poshtë dy anëtarë të një familje, të cilët fatmirësisht u nxorën të gjallë.

Pamjet janë siguruar për BalkanWeb nga gazetarja Klodjana Haxhiaj.

[embedded content]

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts