Pamje nga Ferizaj, shihni momentit kur supermarketi bëhet shkrumb e hi

Zjarr i madh ka shpërthyer në një objekt ku gjendjet një supermarket i madh në Ferizaj.

Zjarri ka nisur nĂ« mesnatĂ«, ndĂ«rsa pamjet tregojnĂ« flakĂ«t gjigande qĂ« kanĂ« ‘pushtuar’ objektin.
Akoma nuk dihet se çka e shkaktoi zjarrin.

Express ka publikuar pamjet nga momenti i zjarrit.

PĂ«r t’u bĂ«rĂ« pjesĂ« e grupit “Balkanweb” mjafton tĂ« klikoni: Join Group dhe kĂ«rkesa do t’ju aprovohet menjĂ«herĂ«. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *