Pamje si nëpër filma, makina rrokulliset nga maja e thepisur e malit, shpëton mrekullisht shoferi (VIDEO)

Një aksident i rëndë është shënuar në Bjeshkët e Deçanit.

Një makinë “Off Road”, është rrokullisur nga maja e thepisur e malit, ku si pasojë një person ka mbetur i lënduar.

Rasti është bërë i ditur nga zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Pejës. Driton Rrugova. Ky i fundit thotë se shoferi i makinës është dërguar në spital, pasi ka pësuar disa dëmtime trupore.

“Rreth orës 12:30 Policia është informuar për një vetaksident në Bjeshkën e Deçanit. Si pasojë e këtij vetaksidenti, një person (shoferi i veturës) ka pësuar lëndime trupore. I njëjti është dërgu në Spitalin Rajonal të Pejës e më pas është transferuar në QKUK”, deklaroi shefi i policisë.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *