Pamje të frikshme, krokodili mësyn në fshatin indian, terrorizohen banorët (VIDEO)

Një krokodil gjigant ka mësyrë në një fshat indian dhe ka terrorizuar banorët.

Thuhet se krokodili, ka ardhur në fshat nëpërmjet lumit, që derdhet përgjatë tij.

Pamjet e këtij momenti janë bërë virale në rrjet, dhe shihet se si vendasit ndjekin zvarranikun nga një distancë e sigurt.

Raportohet se kafsha është neutralizuar nga autoritetet, e është lëshuar përsëri në lumë, në një hapësirë të pabanuar.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.