Pamje të rënda, 3 qenë sulmojnë një grua në Prishtinë, e shtrijnë përtokë (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në Prishtinë, ku tre qenë endacakë kanë sulmuar një grua. Në një video të postuar nga mediat Kosovare, shihet momenti kur qentë i sulen zonjën dhe më pas e rrëzojnë në tokë.

Sakaq, ende nuk dihet nëse zonja ka pësuar dëmtime të rënda.

Më poshtë shihni pamjet:

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.