Pamje të rënda, burri në Brazil mbahet për rreth 30 km tek kamioni që i përplasi për vdekje gruan (FOTO)

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Brazil. Një burrë, është mbajtur për rreth 30 kilometra tek kamioni që i përplasi për vdekje gruan.

49-vjeçari Anderson Antonio Pereira dhe bashkëshortja e tij Sandra, kishin dalë të dielën me motoçikletën e tyre kur u goditën fatalisht nga kamioni në një autostradë në afërsi të Penha.

Si pasojë e përplasjes gruaja ka ndërruar jetë në vend, ndërsa Pereira u kap tek dera e kamionit që nuk ndaloi pas aksidentit. Shoferi, i identifikuar si një 36-vjeçar dyshohet se ka qenë nën efektin e drogave kur ndodhi incidenti, ndërsa theksohet se ai është detyruar të ndalojë, kur shoferët e tjerë nisën t’i prisnin rrugën.

Më pas, Pereira dhe shoferë të tjerë, nxorën 36-vjeçarin nga kampioni dhe e mbajtën të neutralizuar deri sa erdhi policia. Ai tashmë është arrestuar dhe dyshohet për vrasje.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *