Pamje të rënda, gruaja shtatzëne në Brazil tenton të hidhet nga dritarja, për t’i shpëtuar dhunës së ushtruar nga burri (VIDEO)

Një video që po qarkullon në rrjete sociale ka fiksuar momentin, kur një grua shtatzënë në Brazil, përpiqet që të hidhet nga dritarja e katit të dytë, për t’i shpëtuar dhunës së ushtruar nga i shoqi.

Incidenti është regjistruar në qytetin Duque de Caxias të Rio De Janeiro, shkruajnë mediat e huaja.

Në pamje shihet se si Maria Jose, 35 vjeçe, ka vendosur këmbën e majtë në dritare dhe tenton që të hidhet, ku ndërkohë, bashkëshorti i saj Vitor Batista, e tërheq dhe e fut përsëri në parlament. Policia është thërritur nga fqinjët, e ata kanë bërë të mundur arrestimin e burrit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *