Pamje të rënda, ish e dashura e la, gazetari brazilian nuk duron, nxjerr armën e qëllon atë dhe veten (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Brazil. Një gazetar, është përpjekur të ekzekutojë ish të dashurën duke e qëlluar tri herë me armë, përpara se të tentonte qëllonte edhe veten e tij.

Sipas mediave të huaja, Jose Marcondes, 46-vjeç, u dërgua me urgjencë në spital, por nuk arriti t’i shpëtonte plagëve të marra duke ndërruar kështu jetë. Raportohet se gazetari, kishte një muaj që ishte ndarë nga 33-vjeçarja Muvuca Popular.

Në pamjet e bëra virale në rrjet shihet se gazetari kishte shkuar për t’u sqaruar me gruan, për të rikuperuar sërish marrëdhënien e tyre. Ai hyn në dyqanin e ushqimeve ku gruaja punonte dhe nis të flasë me të.

Pas disa momentesh, Marcondes, nxjerr armën dhe qëllon tri herë ndaj ish të dashurës, duke i shkaktuar plagë në gojë e gjoks. Por fatmirësisht, gruaja ka arritur të mbijetojë dhe ka kaluar me sukses operacionit që iu nënshtrua.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *