Pamje të rënda/ Masakrohet me thikë 40-vjeçari në SHBA

Kamerat e sigurisë kanë fiksuar momentin kur një burrë masakrohet me thikë në një ndërtesë në Nju Jork.

Vitor Bauza, 56 vjeç, akuzohet për vrasjen e Ernest Diaz, 40 vjeç. Ky i fundit ishte gjetur pa shenja jete, pasi ishte goditur me thikë në gjoks, bark e pjesë tjera të trupit.

Diaz raportohet se ka jetuar së bashku me Bauzan, e sipas një dëshmitari që i ka parë në korridorin e ndërtesës tha për New York Post, se kushdo që e ka bërë këtë, ka dashur që ai të vdesë.

Në pamjet e regjistruara nga kamerat e sigurisë i tërë trupi i viktimës ishte mbuluar nga gjaku, si dhe korridori që dukej si një skenë nga filmat horror të Hollywood-it. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *