Pamje të rënda/ Vrasësja “gjakftohtë” del nga makina, qëllon me plumb pas koke gruan dhe largohet sikur asgjë të mos kishte ndodhur (VIDEO)

Mediat amerikanë kanë publikuar pamje të rënda, ku shfaqet një grua me një armë në dorë e që godet pamëshirshëm një grua tjetër në mes të një grupi me njerëz.

Ajo shihet pas vrasjes teksa largohet fare e qetë, sikur asgjë të mos kishte ndodhur.

Në pamjet në fjalë, shihet vrasësja, duke iu afruar 42-vjeçares Delia Johnson. Vrasësja “gjakftohtë” shihet teksa nxjerr armën dhe godet me plumb pas koke viktimën.

Pas kësaj ngjarje turma largohet e tmerruar nga vendi, ndërsa autorja hipën në një makinë të bardhë dhe largohet. Raportohet se policia i është vënë në ndjekje dhe ende s’e ka arrestuar gruan që kreu krimin.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.