Pamje tronditëse, polici australian filmohet duke ngacmuar seksualisht një 13-vjeçare në ashensor, habit me dëshminë: Isha duke luajtur (VIDEO)

Një oficer i policisë australiane akuzohet se ka ngacmuar seksualisht një të mitur 13 vjeçe.

Lajmi është publikuar nga Daily Mail, e cila ka publikuar edhe videon e ngacmimit në fjalë.

E gjitha ka nisur në ashensor, ku oficeri Glenn Roche, shihet teksa ngacmon të miturën, e cila, bën lëvizje të shpejta dhe e shpreh hapur frikën.

Roche ka pretenduar para gjykatësit se e gjitha ishte një lojë, por dëshmia e tij nuk duket bindëse.

Kështu pritet që një vendim ndaj tij të jepet në muajin gusht, ndërsa aktualisht është duke u mbajtur në qeli.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *