Pamjet 3D/ Shihni si duket kolona 64 km e blindave e ngecur pranë Kievit! Momenti kur forcat ukrainase shkatërrojnë në ajër helikopterin rus

“BBC” publikon pamjet më të fundit nga kolona kilometrike e automjeteve të blinduara të Rusisë, të cilat i janë drejtuar prej ditësh kryeqytetit të Ukrainës, Kievit, por që kanë ngecur në vend.

“BBC” publikon pamjet 3D të kolonës ushtarake ruse, e cila mendohet të jetë 64 kilometra e gjatë dhe ka ngecur pranë Kievit.

Ndërkohë, teksa vijon beteja e ashpër për të marrë Kievin, “The Sun” publikon një tjetër video dramatike, ku shihet momenti kur forcat ukrainase shkatërrojnë në ajër një helikopter rus, i cili monitoron nga lart kryeqytetin e Ukrainës, teksa autokolona e blindave ka ngecur në vend.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com