PAMJET/ Aksident në rrugën dytësore Kavajë-Golem, makina përplas motorin, një i plagosur

Një aksident në rrugën dytësore Kavajë-Golem është shënuar mbrëmjen e sotme.

Mësohet se një makinë me targa të huaja ka aksidentuar një motomjet.

Si pasojë e përplasjes ka mbetur drejtuesi i motorit, i cili është dërguar në spitalin e Kavajës, e për fat të mirë ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts