Pamjet tronditëse nga kopshti në Kosovë/ Ndalohen nga policia dy edukatoret që dhunuan 3-vjeçarin

Policia e Kosovës ka njoftuar se janë ndaluar për 48 orë dy të dyshuara për rrahjen e 3-vjeçarit në kopshtin “Gëzimi ynë” në Fushë Kosovë. Sipas Policisë, të arrestuara janë një 64-vjeçare me inicialet N.M., dhe një 56-vjeçare me inicialet N.H. Ato dyshohen për veprën penale “Keqtrajtimi gjatë ushtrimit të detyrës zyrtare ose autorizimeve publike”. […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts