PAMJET/ Zjarri në Durrës, përfshihet nga flakët lokali i reperit të njohur, Noizy

Në orët e para të mëngjesit të sotëm lokali i këngëtarit të njohur Noizy, është përfshirë nga flakët.

Mësohet se nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Sakaq policia po heton, nëse kemi të bëjmë me një zjarrvënie të qëllimshme apo jo.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts