Panik në autostradë/ Merr flakë në ecje “Benzi” te Mali i Robit, shpëton shoferi (Video)

panik ne autostrade merr flake ne ecje benzi te mali i robit shpeton shoferi video
panik ne autostrade merr flake ne ecje benzi te mali i robit shpeton shoferi video

Një automjet është përfshirë nga flakët në autostradë, pranë Malit të Robit, duke shkaktuar momente paniku. Rreth orës 18:30 një automjet tip “Benz” ka marrë flakë në ecje.

Fatmirësisht shoferi ka dalë jashtë makinës në kohë dhe ka njoftuar zjarrfikësen dhe policinë, të cilat kanë mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes.

Paraprakisht dyshohet se zjarri është shkaktuar nga një shkëndijë elektrike.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts