Panik në Elbasan, këputet përcjellësi i linjës së tensionit të lartë në Bradashesh, OST në vendngjarje

panik ne elbasan keputet percjellesi i linjes se tensionit te larte ne bradashesh ost ne vendngjarje
panik ne elbasan keputet percjellesi i linjes se tensionit te larte ne bradashesh ost ne vendngjarje

ELBASAN

Këputet një përcjellës i linjës së Tensionit të lartë në zonën e Bradasheshit. Nuk janë të qarta rrethanat në të cilat ka ndodhur ngjarja. Paraprakisht dyshohet aksidentale. Fatmirësisht nuk ka dëme në njerëz.

Menjëherë janë angazhuar të gjitha grupet e punës së OST në vendngjarje për riparimin e linjës dhe verifikimin e dëmeve materiale.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts