Paraqitja e Interit në fushë “çmend” edhe drejtorin sportiv të zikaltërve: 150 goditje në portë…

Interi ka pësuar një humbje të papritur ditën e djeshme në ndeshjen kundër Bolonjës, e cila përfundoi 2-1 në favor të skuadrës vendase .

Capture

Humbja duket se nuk ka mbledhur vetëm kritikat e tifozëve ndaj skuadrës por dhe të vetë pjesës menaxhuese të klubit, me drejtorin sportive të zikaltërve Piero Ausilio, i cili i ulur në prani të Zanetit dhe Bepe Marotes kapet nga telekamerat duke thënë:

“150 godtje në portë dhe…”.

Një mënyrë kjo për e zgjedhur nga drejtori sportive zikaltër për të shprehur pakënaqësinë për mungesën e golit te Interi.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.