Paratë e kursyera për iPhone 12 i shpenzoi për COVID-19, qytetari ia blen aktorit Çun Lajçit telefonin e premtuar

Aktori Çun Lajçi teksa njoftoi se ishte prekur nga COVID-19, bëri me dije se paratë e kursyera për 8 muaj me radhë për të blerë telefonin e tij të preferuar i kishte shpenzuar për mjekimet.

Lajçi shkroirnë “Facebook” se i ka kursyer paratë për ta blerë një iPhone 12, por kjo i ishte pamundësuar pas infektimit me COVID-19. “Iphon 12 ma rrudhë synin me ato rrush kamerash, që po ua shoh analistave, gazetarëve e panelistave çdo natë, (fort e dua), e thojsha shtrengoje rrypin, bani bashkë paret e bleje thiun!”, shkruan ai në Facebook. Të shumtë ishin ata qytetarë që reaguan, ndërsa i premtuan atij se do ia blinin një telefon.

Këtë gjë e bërë sot një prej qytetarëve, i cili kishte premtuar se do të ia blinte Lajçit telefonin. Kjo është bërë e ditur përmes një njoftimi në Facebook nga emisioni “N’frekuencë”.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *