Partizani bën “bingo”, ja shuma e majme që “demat” arkëtuan në Ligën e Konferencës
Pas eliminimit nga Liga e Konferencës, Partizani bën edhe bilancin e përfitimeve nga UEFA.

Partizani

Në total, “demat e kuq” arkëtojnë 550 mijë euro, një shumë që do ta ndihmojë shumë stafin drejtues për sezonin e ardhshëm.

Trajneri Daja, por dhe drejtori Olsi Rama, kanë pranuar se do të ulen të bisedojnë me njëri-tjetrin për përforcimin e skuadrës para fillimit të sezonit të ri 2021-’22.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *