Partizani dhe Vllaznia do të “përplasin brirët” në Elbasan, shikoni pikantet dhe statistikat e supersfidës

Partizani dhe Vllaznia do të “përplasin brirët” ditën e sotme  në “Elbasan Arena”, me supersfidën e javës së tretë që do të startojë në orën 19:45.

Partizani-Vllaznia Elbasan Arena

Për sa i përket statistikave, Partizani dhe Vllaznia janë përballur 161 herë në total, ku 48 herë ka triumfuar Vllaznia, 41 sfida janë mbyllur në barazim dhe 72 herë ka fituar Partizani.

Pikantet dhe statistikat

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *