“Partizani”/ “Parli italiano? Do you speak english?”, reagimi epik i biznesmenit Bektashi pasi doli nga SPAK

Biznesmeni Fatmir Bektashi ka dalë nga SPAK, pak minuta pas paraqitjes së tij, si rrjedhojë e masës së dhënë ndaj tij për hetimin e çështjes “Partizani”.

Ndërsa gazetarët e prisnin jashtë ambienteve të SPAK, dhe kërkonin një reagim prej tij, ky i fundit ka zgjedhur që të “përgjigjet” me mimikë.

Shikoni si iu ‘përgjigjet’ gazetarëve, të cilët tentojnë ta pyesin edhe në gjuhë të tjera, pasi në shqip nuk pranoi të prononcohej.

[embedded content]

VIJON…

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts