Pas 18 vitesh bashkë, kryeministri i Kanadasë ndahet nga bashkëshortja, Sophie

Kryeministri i Kanadasë, Justin Trudeau dhe bashkëshortja e tij Sophie Grégoire janë ndarë pas më shumë se 18 vitesh bashkë.

Zyra e kryeministrit të Kanadasë, në një deklaratë bëri me dije se çifti ka nënshkruar marrëveshjen e ndarjes.

Ata u martuan në Montreal në vitin 2005 dhe kanë tre fëmijë së bashku. Raportohet se ky vendim ka ardhur pas një procesi të gjatë dhe diskutimeve të vështira mes tyre.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts