Pas Durrësit, Sali Berisha njofton takimin e radhës për foltoren me demokratët: Për një parti më të bashkuar e të fortë

Pas Durrësit, deputeti i Partisë Demokratike, Sali Berisha do të ndalet në qytetin e Shkodrës ditën e premte, si ndalesën e radhës për takimin e tij të pestë me qytetarët demokratë.

saliberisha

Ish-Kryeministri Sali Barisha ishte të mërkurën me demokratët në qytetin bregdetar për të mbajtur foltoren e katërt me qëllim, siç thotë ai, për rikthimin e dinjitetit të demokratëve dhe mbledhjen e firmave për mbajtjen e Kuvendit Kombëtar të PD-së.

Edhe ditën e djeshme, Berisha deklaroi se Kuvendi i PD-së do të mblidhet me firmat e demokratëve për një parti të re me norma e standarde që asnjë kryetar të mos i shkelë.

POSTIMI I PLOTE I BERISHES

Njoftim!

Neser, diten e premte me daten 1 tetor ne ora 18:00 ne sallen e Kinema Milenium te qytetit te Shkodres do mbahet “Foltorja: Per nje Parti Demokratike me te bashkuar, me te forte, me te hapur”.

Ftoj demokratet dhe demokratët e Shkodres te marrin pjese. Vetem te bashkuar fitojme! sb

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *