“Pas Lasgushit e Migjenit, mbërriti edhe Naimi”- Kryeministri Rama: Shkon në tre numri i avionëve të flotës “Air Albania”

Kryeministri Edi Rama bën me dije se avionëve të linjës ajrore “Air Albania”, i është shtuar edhe “Naimi”.

Edi Rama-Kryeministri-Konference--kreu-qeveria-vendimi-Rama-Vrasjet-Cuci-Leli-aksientet-Velipoja (9)

Përmes një postimi në rrjetet sociale kreu i qeverisë thotë se pas “Lasgushit” e “Migjenit”, dhe frenimit nga periudha e pandemisë, ka shkuar në 3 numri i avionëve në florën e kompanisë sonë të flamurit.

POSTIMI

Pas Lasgushit e Migjenit dhe frenimit nga pandemia, mbërriti edhe Naimi, i cili e çon në 3 numrin e avionëve të flotës së kompanisë sonë të flamurit

#AirALBANIA

air3

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.