Pas ndërhyrjes së forcave zjarrfikëse u arrit shuarja e flakëve në një pallat në zonën e Astirit

Zjarri që ra mesnatën e së martës në një pallat në zonën e Astirit në kryeqytet është shuar.

Si pasojë e zjarrit, u dogjën vetëm katër automjete që ishin të parkuara brenda në garazh.

Fatmirësisht nuk u raportuan për dëme në njerëz.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts