Pas përfundimit të Asamblesë së PS dhe ndryshimeve në qeveri, Rama me ministrat e rinj shkojnë në Kinema (Pamjet)

Kryeministri Edi Rama, menjëherë pas përfundimit të Asamblesë së PS, ku njoftoi ndryshimin e kabinetit, së bashku me ministra te tij kanë shkuar në Kinema.

Mësohet se Rama dhe kabineti i tij kanë qenë në kinema Millenium, për të parë shfaqjen e filmit dokumentar të BBC “Thesaret e Adriatikut – Shqipëri” me Bettany Hughes, i cili u shfaq në orën 20:00.

Të pranishëm kanë qenë mes të tjerësh ministrat Anila Denaj, Ervin Mete, Elisa Spiropali, Mirela Kumbaro, Elva Margariti dhe Belinda Balluku.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts