Pas politikanëve, Rama bashkëbisedim me studentë të Universitetit të Prishtinës

Kryeministri Edi Rama e ka ndalur sot turin e takimeve në një bashkëbisedim me studentë të Universitetit të Prishtinës.

Mësohet se ai ka zhvilluar një bisedë me një grup studentësh të marrëdhënieve ndërkombëtare. Ndërkohë, mediat kosovare bëjnë me dije se në këtë takim, pa praninë e kamerave, po merr pjesë edhe rektori i UP-së, Naser Sahiti.

Kujtojmë se Rama sot zhvilloi një takim me kryeministrin Albin Kurti, si dhe me krerë të subjekteve politike në Kosovë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *