Pas rikonfirmimit si kryetar i PD zyrtare, Basha bën mbledhjen e parë. Ja cilët ka thirrur

Një ditë pas zgjedhjes në krye të PD, Lulzim Basha ka mbledhur sot Kryesinë e partisë.

Mësohet se gjatë mbledhjes së sotme, Basha e ka nisur fjalimin e tij me një falënderim për punën e bërë gjatë ditës së djeshme.

Siç shihet në fotot e mëposhtme, disa nga pjesëmarrësit në mbledhje janë Enkelejd Alibeaj dhe Indrit Sefa.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts